24K EYES

24K Eyes (Kolajen Güç) 0031

24K Eyes Life, cildin kolajen seviyesini artırarak göz altlarına elastikiyet kazandırır ve cilt kusurlarının ortaya çıkmasına engel olur. Göz altları 24K Enes Life ile daha sıkı ve canlı bir yapıya sahip olur ve göz altınızda yaşlanan cilt onarımı sağlanır, göz altı sarkmalarının önüne geçilir. 

 

İçerisinde bulunan 24K Nano Aktif Altın peptitleri kan dolaşımını hızlandırır ve cilde detoks etkisi yaparak derinlemesine temizlik sağlar. 24K Eyes Life cilt renginin eşitlenmesine, cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesine olanak sağlar.

 

Kolajen Nedir?

 

Kolajen, insan vücudunun protein yapısının yaklaşık üçte birini oluşturan çok önemli bir proteindir. Vücutta üretilebilen kolajen proteini üretim miktarı ve kalitesi yaşla birlikte azalır. Yaşla birlikte derinin esnekliğini kaybetmesi, sıkı yapısının bozulması ve kıkırdaklarının zayıflaması temelde kolajen yetersizliğine bağlı olarak gelişir.

 

24K Eyes Life, yaşa bağlı olarak kaybedilen kolajen takviyesini sağlar, cildi besler ve gençleştirir.  

 

24K Eyes Life’ın Faydaları Nelerdir?

 

  • Kan dolaşımını artırır,

  • Kırışıklığa karşı savaşır,

  • Koyu halka görünümünü azaltır, 

  • Göz altı torbalarının oluşumuna engel olur,

  • Morluk görünümünü azaltır, 

  • Göz altında oluşan lekeleri azaltır.

 

Neden 24K Eyes Life Kullanmalıyım?

 

24K Eyes Life, cilt tarafından hızla emilim sağlar ve düzenli kullanımda gözle görülür fark yaratır. Yüzü sıkıca kavrayan kavisli yapısı ve ergonomik kullanımıyla 24K Eyes Life içerisinde bulunan zengin bileşenler sayesinde göz altlarını baştan sona onararak cildin yepyeni ve daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. 

 

Sağlıklı ve canlı bir göz altı için 24K Eyes Life eşsiz fırsatlar sunar…

© 1994 - 2020 by ONE LIFE. 1994'ten Günümüze

Sepet0