DAY LIFE BANANA

Day Life Banana (Günün İçinden Muz) 0021

Day Life, içerisinde bulunan doğal özler sayesinde ateş düşürücü ve ağrı kesicidir.

 

Day Life özelleştirilmiş içerikleri ve soğutucu özelliği ile gün içerisinde daha dinç olmanızı sağlar. Uyku halinden ve kronik yorgunluktan kurtulmanıza yardımcı olan Day Life cildinize canlılık ve ferahlık verir. 

 

Sıcak yaz günlerinde serinletici etkisi sayesinde dinlendirici bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Özellikle sıcak yaz günlerinde girilen sınavlar, toplantılar veya dersler için konsantrasyonu arttırıcı ve serinletici olarak da kullanılabilir. 

 

Day Life, su damlatmayan, kaymayan, pratik kullanımı ve ateş düşürücü özelliği ile çocuklarda ve yetişkenlerde vücut ısısını kademeli olarak düşürerek yüksek ateşten korunmaya yardımcı olur. 

 

Day Life sadece çocukların değil yetişkinlerin de yaşadığı ateşe bağlı rahatsızlıkların giderilmesinde rahatlatıcı ve ferahlatıcı özelliği ile tıbbi önlemlerin yanı sıra kullanılabilecek bir üründür.

 

Day Life, yüksek su oranı ve ateş düşürmeye yardımcı mentollü içeriği ile migren ve baş ağrısı çeken yetişkinlerin yardımına koşuyor.

 

Day Life birbirinden farklı özlerle çeşitlendirilmiş ve zenginleştirilmiştir. Özel içeriklerimiz;

Nane, Elma, Çilek ve Muz özlüdür.

 

Day Life Faydaları Nelerdir?

  • Ateş düşürücüdür,

  • Kronik yorgunluk durumunu ortadan kaldırır,

  • Uyku hali için kurtarıcıdır,

  • Cilt sağlığını korumaya yardımcı olur,

  • Fiziksel soğutma içindir.

Day Life İlaç İçerir Mi?

 

Day Life’ın içeriği %100 doğaldır ve ilaç içermez.

Day Life İlaç Tedavisiyle Birlikte Kullanılabilir Mi?

 

Herhangi bir ilaç içermediği için her türlü ilaç tedavisi ile birlikte kullanılabilen Day Life’ın herhangi bir yan etkisi de yoktur.

© 1994 - 2020 by ONE LIFE. 1994'ten Günümüze

Sepet0