DREAM LIFE

Dream Life (Tatlı Rüyalar) 0007

Gün içerisinde zamanımızın çoğunu telefon ve bilgisayar başında çalışarak veya saatlerce televizyon izleyerek geçiriyoruz. Bu yüzden gözlerimiz normalden daha fazla yoruluyor ve bu durum göz çevremizde sorun yaratıyor.

 

Dream Life, sahip olduğu kaliteli ve cilt dostu yapısıyla beraber bize sunduğu sıcak etki ile gün içinde yorulan gözlerimizin yardımına koşuyor. Gözlerimize rahatlama sağlarken aynı zamanda sinirlerimizi gevşetmemize yardımcı oluyor. 

 

Bize sunduğu rahatlatıcı sıcaklığı, uygulamaya başladıktan 5 - 10 dakika içerisinde hissedilmeye başlıyor. Sıcak etki yavaşça göz çevremize yayılır ve uykuya dalmadan önce bizi rahatlatır. Yatmadan önce kullanıldığında Dream Life yaydığı sıcaklık ile gün boyu vücudumuzda birikmiş olan stresi ve gerginliği uzaklaştırır. Gevşemenize yardımcı olur ve uykuya dalmamızı kolaylaştırır.

 

Uyurken kan dolaşımı dağılımının değişmesi ve yerçekiminin etkisiyle sabahları göz altımız daha şiş olur. Bu yüzden gece yatmadan önce uyguladığımız Dream Life sıcak etki sayesinde kan dolaşımını dengeler ve cilt sorunlarının önüne geçer. Dream Life hem mental hemde fiziksel anlamda fayda sağlamış olur.

 

Dream Life’ın Faydaları Nelerdir?

 

  • Dream Life göz çevresindeki cilt hücrelerini yeniler,
    ince çizgileri ortadan kaldırır ve koyu halkaları gidermeye yardımcı olur.

  • Uykuya geçişi kolaylaştırır, dinlendirici etkisi vardır. 

  • Ferahlatıcı kokusu sayesinde rahatlamaya yardımcı olur. 

  • Sinir sistemini rahatlatır, stres azaltıcı etki sağlar. 

  • Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

Dream Life’ın içinde neler vardır?

 

Demir Tozu, Vermikülit, Aktif Karbon, Su, İnorganik Tuzlar, Semen Cassiae Tohumu, Lavanta Yağı 

 

Dream Life nasıl ısınır?

 

İçerisinde bulunan tamamen zararsız aktif karbon, vermikülit ve demir tozu paket açıldıktan sonra oksijen ile etkileşime girerek ısınmaya başlar. Isınan Dream Life içerisindeki diğer organik bileşenleri etkinleştirir. 

© 1994 - 2020 by ONE LIFE. 1994'ten Günümüze

Sepet0