FOOT+ LIFE GREEN TEA

Foot+ Life Green Tea (Hayatın Detoksu Yeşil Çay) 0025

Gün içerisinde çevresel faktörler ile yediğimiz içtiğimiz kullandığımız birçok madde vücutta toksin olarak birikebiliyor. Vücudun bu toksinleri uzaklaştırmak için detoks çabasını destekleyen Foot+ Life, vücudu zararlı atıklardan arındırmaya yardımcı oluyor. 

 

Tüm Dünyada sıklıkla uygulanan detoks, genellikle tüm vücut sinirlerinin toplandığı ayaklarımızdan uygulanır. Detoks bantları refleksoloji biliminden faydalanılarak üretilmiştir. Ayak tabanındaki bu noktalar 

Foot+ Life’ın içerisinde bulunan Tourmaline ile uyarılır ve bu noktalara karşılık gelen organlara etki eder. 

 

Foot+ Life’ın içeriğindeki diğer doğal maddeler de ayağımızdaki refleksoloji noktalarından vücudumuzda biriken toksinleri emer ve organlarımızı toksinlerden arındırır.

 

Foot+ Life, vücuttan attığı toksinlerle beraber gerginliği ve stresi de uzaklaştırır. Depresyon, anksiyete gibi sorunları çözmeye katkı sunar ve gergin ruh halinden kurtararak, canlı, enerjik ve dingin hissetmenize yardımcı olur. Ayrıca vücuttan atılan toksin ve ödemlerle beraber metabolizma hızlanır ve kilo vermeyi kolaylaştırır.

 

Foot+ Life birbirinden farklı özlerle çeşitlendirilmiş ve zenginleştirilmiştir. Özel içeriklerimiz;

Gül, Zencefil, Yeşil Çay ve Lavanta özlüdür.

 

Foot+ Life Faydaları Nelerdir?

 

  • Metabolizmayı hızlandırır,

  • Vücutta depolanan toksini ve nemi atar,

  • Uyku kalitesini arttırır,

  • Vücudu canlandırır,

  • Kanı temizler,

  • Ayak kokusunu giderir.

 

 

Refleksoloji Nedir?

 

Ayak, kulak, yüz ve el üzerinde bulunan belli noktaların parmak ve el manipulasyonları ile uyarılması sonucu salgı bezlerinin ve organların dengelenmesidir. Günümüzün çok popüler şifa metodlarından olan Refleksoloji çok yönlü şifalandırma sağlayan en etkili uygulamalardandır.

© 1994 - 2020 by ONE LIFE. 1994'ten Günümüze

Sepet0