GOLD EYES

Gold Eyes (Altın Güç Göz Altı) 0028

Gold Eyes Life kolajenli göz altı maskesi cilt yapısını içten dışa destekleyen ve sıkılaştıran kolajen ile cilt altında yatan fazla yağı arındırarak yağ dokusunun toparlanmasına, cildin gençleşmesine yardımcı olur. 

 

Gold Eyes Life içerisindeki gliserin, su dengesini koruyarak cildi nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. İçerisinde bulunan Nano Aktif Altın, göz altı çevresinde oluşan kırışıklık ve cilt lekeleri gibi sorunlarla savaşır.

 

Dışarıdan alınan kolajen takviyesi, erken yaşlanma belirtilerinin ortadan kalkması ve sarkan cilt yapısının toparlanmasına katkıda bulunur. 

 

Gold Eyes Life’ın Faydaları Nelerdir?

 

  • Göz altlarını sıkılaştırır,

  • Aydınlatıcı etki,

  • Göz altlarını nemlendirir,

  • Kan dolaşımını artırır,

  • Kırışıklığa karşı savaşır,

  • Aydınlatıcı etki sağlar.

 

Neden Gold Eyes Life Kullanmalıyım?

 

Göz Çevresi mimik çizgilerinin en çok olduğu cildimizin en ince ve hassas bölgesidir. Göz çevresi derisinin hassas olmasından dolayı bu bölgede sıklıkla cilt altındaki kılcal damarlar belirginleşebilir, ciltte mor renkli halkalar ve torbalanmalar gözlemlenebilir. Bu durum da kişilerde yorgun ifadelere neden olur.

 

Yaşlanmaya bağlı sebeplere dayalı olarak veya çevresel etkilerden dolayı ortaya çıkan bu cilt sorunlarına karşı Gold Eyes, zengin içeri ve içerisinde bulunan altın özü ile göz altlarına eşsiz bakım sunar.

 

Gold Eyes düzenli kullanımda gözle görülür fark yaratır.

© 1994 - 2020 by ONE LIFE. 1994'ten Günümüze

Sepet0