GOLD FACE MASK

Gold Face Mask (Altın Güç Yüz) 0030

Gold Face, içerisinde bulunan 24K Altın sayesinde yüzünüze zengin bir bakım yaparak cildi besler ve canlandırır. Gold Face cildi önemli ölçüde nemlendirir ve ciltteki kolajen miktarını artırarak hem yaşlanmayı geciktirir hem de ince çizgi, kırışıklık gibi cilt problemlerinin önüne geçer. Cildi önemli ölçüde nemlendirme, kan dolaşımını artırma ve hücresel metabolizmayı iyileştirme gibi özellikleriyle birlikte pürüzsüz ve mükemmel bir cilde sahip olmanızı da sağlar.

 

Düzenli olarak kullanılan Gold face, ciltteki kolajeni artırarak hem yaşlanmayı geciktirir hem de ince çizgi ve kırışıklık gibi cilt problemleri varsa cildinizi sıkılaştırarak daha gergin, taze ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Cildin parlak görünmesi için yenilenmesi çok önemlidir. Gold Face aynı zamanda hücreleri yenileyerek taze ve parlak bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. 

 

Cilt kuruluğundan şikayetçi olanlar için Gold Face, içerisindeki zengin bileşenler sayesinde cildi nemlendirir ve kuruluğu önler. 

 

Gold Face, ciltteki kolajeni artırarak hem yaşlanmayı geciktirir hem de ince çizgiler ve kırışıklıklar varsa sıkılaştırarak daha gergin bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. 

 

Gold Face, ciltteki birçok problemi ortadan kaldırır. Siyah nokta, akne, kırışıklık hatta cilt lekeleri gibi sorunlarla adeta savaşan bir bakım yöntemidir. Kozmetik dünyasında ve güzellik merkezlerinde pahalı olan bu maske evde kolaylıkla yapabileceğiniz zengin özlerle donatılmış bir bakım yöntemidir. 

 

Gold Face’in Faydaları Nelerdir?

 

  • Kırışıklıkları önler,

  • Cilde parlaklık verir,

  • Yağlı cilt şikayetlerinin oluşmasını önler,

  • Cildi nemlendirir ve cilde parlaklık verir,

  • Göz altı torbalarının oluşmasına engel olur,

  • Cilt rengi eşitsizliklerinin önüne geçer.

 

Neden Gold Face Kullanmalıyım?

 

Gold Face içerisinde bulunan altın, anti bakteriyel özelliklere sahiptir ve ciltte kolajen üretimini teşvik ettiği düşünülmektedir. Ayrıca altın ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Gold Face’in cildinize sağladığı faydalar fiyat etiketinden daha ağır basabilir ve altın özünün bu maliyetine değecek yepyeni bir cilt oluşumuna katkı sağlar. 

 

Gold Face, içeriğindeki 24K altın ile cildi sıkılaştıran, canlandıran ve gençleştiren eşsiz ve öncü bir yüksek teknoloji üründür. 

 

Bu açılardan değerlendirildiğinde Gold Face, cildinize ihtiyacı olan tüm bakımları yapar ve cildinizi derinlemesine temizler.

© 1994 - 2020 by ONE LIFE. 1994'ten Günümüze

Sepet0