GOLD GEL EYES LIFE

Gold Gel Eyes Life (Sıcak Soğuk Terapi) 0032

Gold Gel Eyes Life, soğuk veya sıcak olarak kullanılabilir. Göz çevresini tazelemek için soğuk kullanıma, yatıştırmak ve dinlendirmek için sıcak kullanıma uygundur. Uyguladığı sıcak ve soğuk terapi etkisi ile göz çevresine bakım yapar ve cildi canlandırır.

 

Konforlu tasarımı ve mükemmel uyumuyla birlikte sıcak ve soğuk olmak üzere farklı özelliklerde kullanıma olanak sağlar. Gold Gel Eyes Life, kendi evinizin rahatlığında tedavi edici spa benzeri bir tedavi sunar ve kuru göz, baş ağrısı, tahrişli bölge ve göz altlarını rahatlatmak için eşsizdir.

 

Sıcak ve soğuk terapi uygulamaları, vücutta bulunan ağrı ve yorgunluğu ortadan kaldırır ve kişinin kendini daha sağlıklı hissetmesini sağlar. 

 

Gold Gel Eyes Life, mikrodalga fırında 20 saniye ısıtılarak sıcak uygulama olarak, buzdolabında bekletilerek ise soğuk uygulama olarak kullanılabilir. 

Jel küreciklerle doldurulmuş iç kısım sıcağı ve soğuğu iyi şekilde muhafaza eder ve tekrar tekrar kullanıma uygundur.

 

Yumuşak peluş iç kısmı ve Elastik bantları sayesinde Gold Gel Eyes Life güvenli şekilde göz çevrenize uygun olarak ayarlanabilir.

 

Soğuk terapi etkisi

Soğuk göz maskesi kullanımı ile göz bölgesine oksijen ve besin depolanarak bu bölgedeki gerginlik ve stresi azaltılır, göz bölgesinde bulunan şişkinlik ve gölgeler, göz altı halkaları ve gözlerde hissedilen yorgunluk azaltılır. 

 

Soğuk terapi yöntemi sayesinde ayrıca baş ağrısı, migren ve sinüzit kaynaklı ağrılar da hafifletilmiş olur.

 

Sıcak terapi etkisi

Sıcak terapi yöntemi sorun yaşadığınız bölgede kan dolaşımının artmasına ve hücrelere daha çok kan hücresinin iletilmesine yardımcı olur. Fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak enerji veren sıcak terapi yöntemi, göz çevresi bakımı öncesi gözeneklerin açılmasını sağlar. Ayrıca Gold Gel Eyes Life, Göz Maskesi sıcak kullanımda arpacık gibi rahatsızlıklara da iyi geldiği için, bu gibi rahatsızlıkların tedavisine de yardımcı olmaktadır. 

 

 

Ürün boyutu: 20cm*10cm
Ürün ağırlığı: 120gr

© 1994 - 2020 by ONE LIFE. 1994'ten Günümüze

Sepet0