GOLD LIPS

Gold Lips (Altın Güç Dudak) 0029

Kolajen insanların dokularında bulunan ve hücreler tarafından oluşturulan bir protein türüdür. 

 

Gold Lips vücuda kolajen takviyesi sağlarken cildi besler ve canlandırır. Dudak etrafındaki ince çizgileri hafifleterek, daha genç görünmesine yardımcı olur ve zengin içeriğiyle dudaklara parlaklık verir. 

 

Kolajen insanların dokularında bulunan ve hücreler tarafından oluşturulan bir protein türüdür. Cilt hücrelerini uyarır ve yeniler. Yaşlanmayla beraber artan kolajen kaybı, cilt kırışıklıklarına ve sarkmalarına neden olur. Bu nedenle yaş ilerledikçe çeşitli yollardan kolajen takviyesi yapılması önerilmektedir. Gold Lips dudaklara ihtiyacı olan kolajen takviyesini yapar ve baştan aşağı onarır.

 

Gold Lips kullanıldığı bölgedeki dokulara kan akışını artırır ve yeni kollajen oluşumuna katkı sağlamış olur. 

 

Gold Lips, içerisinde bulunan 24K Altın sayesinde dudak çevrenize zengin bir bakım yapar. Dudak çevrenizdeki ince çizgileri yok eder ve daha genç görünmenize yardımcı olur, dudaklarınıza parlaklık kazandırır. 

 

Gold Lips’in Faydaları Nelerdir?

 

  • Dudaklara nem kazandırır,

  • Dudak çevresinde oluşan kırışıklıkları önler,

  • Pürüzsüz hissettirir,

  • Dudak yapısını onarır,

  • Dudaklara parlaklık verir,

  • Dudaklara esneklik kazandırır.

 

Dudak Sorunları Neden Kaynaklanır?

 

Dudaklarda en sık görülen problemler çatlama, kuruma ve dökülmedir. Dudak sorunları çevresel veya fiziksel nedenlerden olabilir. Kışın soğuk havada dudakların kuruması, dökülmesi çatlaması olağandır. Dış koşullar normal olmasına rağmen yeterli su içmeme, kullanılan ilaçlar ve ölü deri birikimi de bu sorunlara sebep olabilir. 

 

Neden Gold Lips Kullanmalıyım?

 

Gold Lips içerisinde bulunan doğal özler ve 24K altın sayesinde dudak çevrenize ihtiyacınız olan zengin bakımı yapar. Dudaklarınızı baştan aşağı onarır ve taze bir görünüm kazandırır. Dudak kuruluğu, dökülmesi veya çatlaması gibi sorunları ortadan kaldırır. Ayrıca dudakları dolgunlaştırır ve nemlendirir.

© 1994 - 2020 by ONE LIFE. 1994'ten Günümüze

Sepet0