IRON LIFE

Iron Life (Takviye Seansı) 0010

Iron Life, vücut tarafından üretilemeyen Demir Mineralini vücuda almaya yardımcı olur. Iron Life ile vücuda alınan Demir Minerali alyuvarların yapımında ve oksijen taşınmasında etkin rol oynar.

Iron Life, kas gücünüzü artırır, daha sağlıklı bir zihin sağlar ve vücudun enerji üretimini kolaylaştırır. Eğer vücudunuzdaki Demir miktarı düşük ise kendinizi yorgun hissedebilir ve günlük aktivitelerinizi yerine getiremeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Iron Life ihtiyacınız olan Demir mineralini %100 doğal özlerle almanızı sağlar ve kendinizi daha dinç hissetmenize yardımcı olur. 

 

Iron Life Faydaları Nelerdir ?

 

  • Yorgunluktan arınmaya yardımcı olur.

  • Güçlü antioksidan kaynağıdır.

  • Hafızayı güçlendirir.

  • Depresif ruh halinden kurtulmaya yardımcı olur.

  • %100 doğal özleriyle vitamin ve mineral takviyesi yapar.

 

Demir mineralinin Önemi Nedir ?

 

Alyuvar adı verilen kan hücrelerine kırmızı rengini veren Hemoglobini üretmek için vücudumuzun demire ihtiyacı vardır. Alyuvarlar oksijeni akciğerden alıp diğer dokulara ulaştırmada görevlidir. 

Kandaki demir oranı düşük olduğu zaman alyuvar üretimi azalır. Sonuc olarak hücre, doku ve organlara taşınan oksijen miktarında azalma meydana gelir. 

Demir eksikliği sonucunda, demir eksikliği anemisi denilen kansızlık hastalığı ortaya çıkar, ayrıca kendinizi yorgun ve uykusuz hissedebilirsiniz.

 

Demir minerali Takviyesi Kronik Yorgunluğa İyi Gelir Mi?

 

Demir minerali sağlığımız için oldukça önemlidir. Çünkü demir oksijen taşınmasında rol oynar ve eksikliğinde kişi halsizlik hisseder. Vücuda alınan demir sayesinde hemoglobin ve ferritinin yeterli seviyelere ulaşacağı için kronik yorgunluk ve halsizlik durumları önlenmiş olur.

© 1994 - 2020 by ONE LIFE. 1994'ten Günümüze

Sepet0