PAINLESS LIFE

Painless Life (Ağrısız Hayat) 0001

Gün içerisinde yaşadığımız stresin, gerginliğin veya sağlıksız beslenmenin sebep olduğu ve vücudumuzun neredeyse her bölgesinde ortaya çıkan ağrılar, bel ve boyun fıtıkları ve kireçlenme gibi kas ve iskelet sistemi hastalıkları artık Painless Life ile tedavi edilebilir.

 

Painless Life, ilaç tedavisine veya fiziksel tedaviye gerek kalmadan ağrılarınızı yok eder. 

 

Painless Life Transdermal Dalga Teknolojisi kullanır ve içerisinde bulunan Japon Kafur Ağacı Özü, Mentol ve Capsicum Özü gibi %100 doğal özlerin vücuda alınmasına yardımcı olur. Deri altına nüfuz ederek ağrı olan bölgeye doğru hareket eder.

 

Bu sayede deri altına nüfuz eden bitkisel özler kullanılan bölgede hissedilen ağrının tamamen dindirilmesine yardımcı olur. 

Painless Life kolay kullanımıyla beraber konforlu yaşama daha fazla olanak sağlar.

 

 

Herhangi bir ağrı hissetmeden painless life kullanılabilir mi ?

 

Hiçbir ağrınız olmadan önce bile Painless Life kullanılabilir. Çünkü Painless Life kas gücünüzü artırır. İçerisinde bulunan Japon Kafur Ağacı Özü, ağrı kesici özelliğinin yanı sıra mikrop öldürücü, kas güçlendirici, iltihap önleyici ve yatıştırıcı özelliğe sahiptir.

 

Painless Life kullanımının Yan etkisi Var mıdır ?

 

Kullanan kişinin alerjisi olmadığı sürece hiçbir sakıncası yoktur. Ancak 14 yaş altı çocuklar ve hamilelik döneminde olanlar için doktor kontrolünde kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Koruyucu Katman

Üst Kumaş

Doğal İçerikli Yapışkan Katman

© 1994 - 2020 by ONE LIFE. 1994'ten Günümüze

Sepet0