POWER LIFE

Power Life (Hayatın Enerjisi) 0012

Power Life vitamin kompleksi zengin bir içeriğe sahiptir ve enerjiyi artıran bileşenleri ile gün içerisinde vücut direncini artırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Bizim için gerekli olan vitaminlerin hepsini bir arada bulunduran Power Life, hücre yenilenmesini sağlar ve cildi yaşlanmaya karşı korur. 

 

Power Life içerisinde bulunan çeşitli vitaminlerin saymakla bitmeyen faydaları bulunmaktadır. Power Life içerisinde E ve C vitaminlerinden B vitamini çeşitlerine kadar birçok faydalı vitamin bulunmaktadır. Power Life içerisinde bulunan tüm bu vitaminler her gün mutlaka alınması gereken, antioksidan etkisi olan vitaminlerdir. Ayrıca beyin fonksiyonlarının daha işlevsel çalışmasına yardımcı olan Power Life hafıza güçlendirici olarak da görev yapar. 

Yaşamsal faaliyetleri sürdürebilmek için çeşitli vitaminlere ihtiyacımız vardır. Temel de vitaminlere olan bağımlılık bu şekilde açıklanabilir. Düzenli Power Life kullanımı gerekli olan vitaminleri almamıza yardımcı olur. Power Life dokuların yenilenmesini sağlar ve bağışıklık sistemini geliştirir. Buna bağlı olarak çeşitli hastalıklara karşı bir koruma kalkanı edinilmesini sağlar. 

 

Power Life’ın Faydaları Nelerdir?

 

  • Kronik yorgunluğu önler,

  • Vücut direncini artırır,

  • Kas ağrılarının azalmasına yardımcı olur,

  • Hafıza güçlendirici etkisi vardır,

  • Kan şekerini düzenlemeye yardımcı olur,

  • Kardiyolojik sorunların ortaya çıkmasını önler.

 

Neden Power Life Kullanmalıyım?

 

Power Life, içerisinde bulunan B1 vitamini, B3 vitamini, B12 vitamini, C vitamini, E vitamini, Folik Asit ve Guarana ile zengin bir içeriğe sahiptir. İçerisinde bulunan B vitamini çeşitleri enerji oluşum metabolizmasına, cilt sağlığının korunmasına, alyuvarların oluşmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve daha birçok faydaya olanak sağlar.  C vitamini, bağışıklık sistemini ve kemik sağlığını güçlendirici etki sağlar. Guarana ise odaklanmayı artırır, kronik yorgunluğun azalmasına yardımcı olur. 

© 1994 - 2020 by ONE LIFE. 1994'ten Günümüze

Sepet0