THERAPY LIFE

Therapy Life (Akupunktur Etkisi) 0005

Therapy Life, geleneksel Çin tıbbında Akupunktur ile beraber tamamlayıcı bir teknik olarak kullanılan ısı terapisi yöntemi düşünülerek tasarlanmıştır. 

 

Therapy Life içerisinde bulunan, kas güçlendirici ve enfeksiyon durumlarında iyileştirici olan Pelin Otunun yaydığı ısı sayesinde ağrıları dindirir ve bölgede rahatlama sağlar. 

 

Geleneksel Çin tıbbında binlerce yıldır kullanılan ısı terapisi yöntemi Therapy Life ile karşımıza gelmektedir. Bu sayede Therapy Life kendi kendine ısınabilen yapısı ile ağrı olan bölgeye hızlıca etki eder ve ağrı giderici, rahatlatıcı etki sağlar. 

 

Therapy Life Faydaları Nelerdir ?

 

  • Ağrıların kaynağından iyileşmesini sağlar.

  • Kan dolaşımını hızlandırır.

  • Kas ve eklem ağrılarını dindirir.

  • Enfeksiyon oluşumunu önler.

  • Vücut ısınızı yükseltir.

  • Ağrı olan bölgede rahatlama sağlar.

 

Isı Terapisi (Moxibustion) Yöntemi Nedir ?

 

Therapy Life içerisinde bulunan Pelin Otu, ısı terapisi yönteminde yakılarak bir koni veya çubuk  içerisinde vücuttaki iltihaplı ya da ağrılı olan bölge üzerine yerleştirilir. Böylece pelin otunun yaydığı ısı ile ağrılar dindirilmiş olur. 

 

Neden Therapy Life Kullanmalıyım ?

 

Therapy Life, içerisinde bulunan %100 doğal özler ve Pelin Otu ile Asya’nın Geleneksel tedavi yöntemlerini karşımıza getirir. Oldukça kolay ve pratik kullanımıyla ağrı gidermeye yardımcı olur. 

Pelin Otu Tozu

Isıtıcı Katman

Alt Kumaş

Alt Kumaş

Yapışkan Kağıt

© 1994 - 2020 by ONE LIFE. 1994'ten Günümüze

Sepet0